Hlavní navigace
Úvod

Výhody nakupování v e-shopu Activa

 

Proč nakupovat u ACTIVA

Existuje hned několik důvodů, proč nakupovat právě u nás. Správným výběrem dodavatele ušetříte spousty práce a starostí. Podívejte se, proč je ACTIVA jasná volba.

 

Activa ikona obálka

Rychlé doručení

Zboží máme ve velkém množství skladem. Zboží zpravidla doručujeme následující pracovní den od objednání.

 

Activa ikona sklad

Nejširší sortiment

Máme nejširší sortiment kancelářských potřeb, občerstvení, hygienických a úklidových prostředků v ČR.

Activa ikona autíčko

Doprava zdarma nad 1790 Kč

Firemním  zákazníkům doručujeme zdarma objednávky nad 1790 Kč bez DPH. Pro dopravu zboží využíváme vlastní vozový park.

 


 

Věrnostní programy

Věrnostní programy

V Activě myslíme na všechny naše zákazníky, firemní i ty bez IČO. Čerpat výhody u nás mohou všichni. Firemní zákazník body sbírá v rámci věrnostního programu Activa Plus, do kterého je nutné se zaregistrovat. Zákazník bez IČO body získává automaticky i bez registrace z věrnostním programu Activa Benefity.

 

Akční nabídky

Akční nabídka slev a dárků

Zákazníci u nás mohou výhodně nakupovat v kategorii akční zboží, kterou každý měsíc obměňujeme. Najdou v ní slevy, dárky a výhodné množstevní nákupy. A to není vše, v Activě chystáme dvakrát do roka jarní a podzimní speciál s platností 3 měsíce, ve kterém jsou stovky výhodných nabídek a novinek.

 

Sleva pro školy

10% sleva pro školy

Pro školy nebo školská zařízení nabízíme 10% slevu na kancelářské a výtvarné potřeby,  občerstvení, nebo úklidové prostředky. Sleva platí jak na eshopu obchod.activa.cz, tak i activacek.cz. Samozřejmostí je doručení zdarma nad 1 790 Kč včetně DPH v rámci celé ČR. Pro více informací o aktivaci čtěte dále.

 


 

Reklamní předměty

Reklamní předměty

Zajistíme dodávky reklamních předmětů a firemních tiskovin dle individuálních požadavků zákazníků. Naše nabídka obsahuje 1 000+ předmětů, jako například trička nebo hrnky, které opatříme logem nebo sloganem. Výhodou je reálná online vizualizace předmětů před odesláním objednávky. Zásilku dopravíme zdarma.

 

Elektronická komunikace

Elektronická komunikace

Našim zákazníkům nabízíme možnost propojit vlastní objednávkový systém (SAP, Navision, Oracle a další) nebo elektronické tržiště (Ariba, Hubwoo) s naším internetovým obchodem. Díky tomu je možné využívat všech nadstandardních uživatelských funkcí, které zákazníkům zjednoduší a zrychlí firemní objednávky.

 

Udržitelnost

Lídr v udržitelnosti a technologiích

Jako první v oboru jsme zákazníkům poskytli možnost zasílání elektronických daňových dokladů ve formátu PDF a ISDOC s elektronickým podpisem. Zároveň jsme zavedli elektronické dodací listy, které během roku ušetří 1 350 kg CO2. Kromě toho doručujeme vlastní dopravou s narůstajících podílem zelené energie.

 


 

Vrácení zboží

Možnost vrácení chybně objednaného zboží

Záleží nám na spokojenosti zákazníků a rádi jim vycházíme vstříc. Pokud zákazník objedná jiné zboží nebo špatné množství, může ho bez jakýchkoliv nákladů vrátit, musí však být v originálním obalu. Kancelářské potřeby je možné vrátit do 14 dnů, občerstvení a kancelářskou techniku do 2 dnů.

 

Certifikace

Certifikace ISO

Kvalitu našich služeb dokazují i mezinárodní certifikáty:

Certifikaci provedla nezávislá auditorská společnost United Registrar of Systems Czech s.r.o., která tak potvrdila, že Activa úspěšně naplňuje své úsilí o poskytování kvalitních služeb.

 

Kvalitní výrobky

Záruka kvalitních výrobků renomovaných značek

Naši nabídku tvoří tradiční české výrobky i kvalitní výrobky evropských a světových značek často s prodlouženou záruční lhůtou. Vybírat můžete i mezi ekonomickým a reprezentativním provedením výrobku. V sortimentu máme i 1 021 ekologických produktů, se kterými si firmy mohou vylepšit ekologickou bilanci produkovaného CO2.