Hlavní navigace
Úvod

Bibelot - značkové psací potřeby

Bibelost

 

Psací potřeby prestižních značek Parker, Waterman a LAMY a legendární zápisníky, diáře a doplňky MOLESKINE.

Nadčasová elegance, vytříbený styl i moderní povrchová úprava spolu s mistrovským zpracováním a využitím ergonomických znalostí – to je jedinečné spojení, které nabízí psací potřeby značek Parker, Waterman i Lamy.

Inspirujte se světem značkových psacích potřeb a vyberte si ze široké nabídky ten správný model, který bude nejlépe vystihovat váš životní styl i vaši osobnost nebo bude nejlépe vyhovovat jako dárek pro někoho blízkého či obchodního partnera.

Facebook Bibelot CZ - Instagram Bibelot CZ

BIBELOT SLOVANSKÝ DŮM Na Příkopě 859/22
Praha 1
Tel: 286 017 571
Pondělí - Neděle: 10:00-20:00
Mapy.cz
BIBELOT SMÍCHOV KOC Nový Smíchov, Plzeňská 8
Praha 5
Tel: 286 017 572
Pondělí - Neděle: 9:00 - 21:00
Mapy.cz
BIBELOT CHODOV Centrum Chodov, Roztylská 2321/19
Praha 4
Tel: 286 017 570
Pondělí - Neděle: 9:00 - 21:00
Mapy.cz
BIBELOT ARKÁDY Arkády Pankrác, Na Pankráci 86
Praha 4

Tel: 286 017 569
Pondělí - Neděle: 9:00 - 21:00
Mapy.cz

Marketingové oddělení Mgr. Karolína Hamzová
Tel: 286 007 290
marketing.maloobchod@activa.cz

Z nabídky značkových psacích potřeb a výrobků od legendární značky Moleskine si můžete vybrat i online.

Pokud chcete nakoupit luxusní psací potřeby nebo výrobky od legendární značky Moleskine pro osobní použití, můžete využít e-shop Bibelot.cz

Bibelot 1
Bibelot 2
Bibelot 3

 

Prodávané značky

 

ParkerPARKER

Značka PARKER má dlouhou a bohatou historii začínající již v roce 1889, kdy si zakladatel společnosti George Safford Parker nechal patentovat první plnicí pero. Od samého počátku proslula pera PARKER vysokou spolehlivostí a byla používána mnoha známými a významnými osobnostmi. Špičková kvalita, atraktivní design a široká nabídka modelů pro nejrůznější cílové skupiny jsou důvodem, proč je PARKER nejvyhledávanější značkou prestižních psacích potřeb na světě.

 

WatermanWATERMAN

Pera WATERMAN v sobě spojují neopakovatelný francouzský design s dlouholetou tradicí značky. Stávají se důležitým doplňkem odrážejícím životní styl a osobnost jejich vlastníka. Firma WATERMAN je proslulá výrobou per s krásným lakovaným povrchem a ve svém oboru patří mezi vedoucí značky na světě. Zakladatel firmy, Lewis Edson Waterman, je považován za vynálezce prvního spolehlivého plnicího pera, které vyvinul v roce 1883. Značka WATERMAN je synonymem luxusních psacích potřeb s vynikajícími technickými parametry a výjimečným designem.

 

LamyLAMY

Společnost LAMY byla založena Josefem Lamym v roce 1930 v německém Heidelbergu. LAMY se řadí k předním výrobcům psacích potřeb v Německu a patří k největším světovým dodavatelům psacích potřeb. Pera LAMY jsou po celém světě známa osobitým moderním designem a špičkovou kvalitou. Značka LAMY dosud obdržela více mezinárodních cen za design než kterákoliv jiná značka psacích potřeb. Sortiment zahrnuje vysoce kvalitní psací potřeby ve všech cenových kategoriích, všechny typy psacích systémů včetně multifunkčních per a příslušenství pro širokou škálu modelů pro různé cílové skupiny: od plnicích per pro školáky po technické mechanické tužky pro designéry.

Facebook Lamy CZ - Instagram Lamy CZ

 

LamyMOLESKINE

Příběh značky Moleskine se začal psát již v 19. století ve Francii, kdy vznikl produkt s velkou tradicí. Zápisníky Moleskine si oblíbili významní umělci a myslitelé jako Vincent van Gogh, Pablo Picasso či Ernest Hemingway. Dnes je značka Moleskine synonymem pro kulturu, cestování, kreativitu a osobní identitu, a to jak v reálném světě, tak i ve světě digitálním. Moleskine je kreativním a nápaditým partnerem pro dnešní dobu.

 


 

Společnost ACTIVA je přímým dovozcem a distributorem pro Českou a Slovenskou republiku psacích potřeb prestižních značek Parker, Waterman, Lamy, Rotring a zápisníků, diářů a doplňků značky Moleskine. V naší nabídce najdete kompletní sortiment těchto značek v různých cenových úrovních. Většinu modelů jsme schopni dodat přímo z našeho skladu i ve větších objemech.

 

Přehled kompletního sortimentu značkových psacích potřeb, které nabízíme, najdete v sekci Luxusní psací potřeby