Hlavní navigace
Úvod

Reklamní předměty

Reklamní předměty a dárky s vaším propagačním potiskem, firemní tiskoviny vycházející z vaší firemní kultury a identity.

Zajistíme kompletní zpracování objednávek reklamních a dárkových předmětů opatřených logem vaší firmy. Od grafických úprav podkladů přes realizaci až po bezplatnou dopravu. V našem e-shopu si vyberte z mnoha různých reklamních předmětů. A pokud si na e-shopu nevyberete, připravíme vám nabídku podle vašeho zadání.

Vyzkoušejte online kalkulátor reklamních předmětů. Registrovaní zákazníci obchodu ACTIVA mají stejné přihlašovací údaje jako na obchod.activa.cz

 

Více info na reklamni.activa.cz

 

reklamní produkt
reklamní produkt
reklamní produkt

 


 

Co nabízíme?

Výhody a funkce

pohodlný online kalkulátor - online nákupní rádce - doprava zdarma - minimální objednávka 1500 Kč - filtry pro snadné hledání - aktuální skladové zásoby

Do e-shopu reklamni.activa.cz
Psací potřeby

Je nás tu nepočítaně....
Je těžké si (ne)vybrat z velkého množství plastových nebo kovových propisek, mikrotužek, keramických per a obyčejných tužek. U každého najdete doporučenou technologii potisku.

Do nabídky psacích potřeb
Hrnky a hrnečky

Myslíte si, že reklamním hrnkům nebo sklenicím už odzvonilo? Opak je pravdou, statistikám vévodí jak klasické barvené reklamní hrnky, tak i speciální kousky například porcelánový hrnek se silikonovým víčkem, cestovní termohrnek nebo skleněný hrnek s usměvavým smajlíkem na dně. Neváhejte a pusťte se do výběru.

Do nabídky hrnků
Reklamní textil

Máte rádi svoji firmu? Tak ji hrdě noste na prsou! Nebo taky na zádech, na hlavě, na stehně atd. Kvalitní měkouše ocení i vaši zákazníci.

Do nabídky reklamního textilu
Kancelářské potřeby

Chcete, aby vás měli zákazníci pořád na očích? Pokud tráví většinu pracovního dne za stolem v kanceláři, tak jim dejte něco, co si na ten stůl rádi dají. Třeba stojánek na tužky, na mobil, lepíky, bločky atd.

Do nabídky reklamních kancelářských potřeb