Hlavní navigace
Úvod

Activáček.cz - školní a výtvarné potřeby, online papírnictví

Activáček.cz

V nabídce e-shopu Activáček.cz najdete zboží světových značek jako je Maped, Faber-Castell, Stabilo, batohy a aktovky Walker by Schneiders, kreativní sady Djeco nebo AladinE. Nezapomínáme ani na domácí značky, které se zabydlely v našich školách, jako je Koh-i-noor, Centropen, Papírny Brno, Kores, Karton P+P, nebo na mladší domácí značky jako je Zdravá lahev nebo Boll.

Neslibujeme vzdušné zámky. Zboží, které nabízíme, máme opravdu skladem. Jsme tak velmi rychlí v expedici vašich objednávek. Věrné zákazníky z Klubu Activáček umíme ocenit lepší cenou a dopravou zdarma.

Facebook Activáček.cz - Instagram Activáček.cz

Nakupujte v online papírnictví Activáček

 

Prodejna a showroom Letňany Veselská 663, Praha 9 - Letňany
Tel: 737 251 657
Pondělí - Neděle: 9:00-21:00
Mapy.cz
Marketingové oddělení Petr Schiller
Tel: 737 251 632
petr.schiller@activa.cz

Prodejna papírnictví Letňany:

Activáček
Activáček
Activáček

 

Sami máme děti, které naše výrobky testují ve školách i při svých kreativních hrách. Víme tak, co je dobré, co funguje a co bude možná lepší nechat prodávat někoho jiného. A o své postřehy se s vámi rádi dělíme na našem blogu Školnísvět.cz

Activacek školní potřeby

Z nabídky e-shopu Activáček.cz mohou čerpat i naši zákazníci z řad firem, kam Activa dodává kancelářské potřeby. Pro jejich zaměstnance pak máme připravený benefit v podobě 12% slevy na jejich soukromé nákupy.

Activacek slevovy kód

Slevový kód zadejte před dokončením objednávky. Sleva se v objednávce automaticky promítne. Slevy se nesčítají. Platí vyšší v okamžiku nákupu.

 

Prodávané značky

 

MapedMaped

Společnost MAPED byla založena v roce 1947 ve Francii. Původně tato rodinná firma vyráběla jen kružítka, v jejichž výrobě je stále světovou jedničkou. V současnosti je MAPED jedinou značkou nabízející kompletní paletu kancelářských a školních potřeb v celosvětovém měřítku. Výrobky MAPED nabízejí vysokou kvalitu, funkčnost a moderní design.

Zdravá lahevZdravá lahev

Zdravá láhev je unikátní český výrobek, který je vyroben z polypropylenu určeného pro lékařské a farmaceutické použití. Láhev neobsahuje ftaláty, ani změkčovadla a je bez tradičního plastového zápachu. Lahev je možné mýt v myčce nebo ohřívat v ní nápoje v mikrovlnce.


Walker by SchneidersWalker by Schneiders

Kolekce školních batohů a penálů WALKER je určena pro děti od 8 let. Batohy se vyznačují anatomicky tvarovanými zády a popruhy, funkčním členěním vnitřního prostoru, reflexními prvky a zajímavým designem. Rakouská společnost SCHNEIDERS byla založena již na konci 19. století. Zpočátku se specializovala pouze na výrobky z gumy, ale v roce 1935 zahájila výrobu také cestovních zavazadel a tašek. Od roku 1960 se drží v popředí evropských výrobců. Pod značkou Schneiders vyrábí aktovky pro děti do 1. - 3. třídy.


oxybag / Karton P+Poxybag / Karton P+P

Pod značkou oxybag® vyrábí česká firma Karton P+P školní aktovky a batohy, které jsou vyvíjeny ve spolupráci s fyzioterapeuty tak, aby minimalizovaly negativní vliv na pohybový aparát dětí, respektovaly přirozený tvar páteře a díky nastavitelným popruhům respektovaly růst dítěte.


Koh-i-noorKoh-i-noor

KOH-I-NOOR HARDTMUTH a.s. je jedním z nejstarších výrobců výtvarných, školních, hobby a kancelářských potřeb na světě. Jeho historie sahá až do roku 1790. Nyní je vůbec největším výrobcem svého druhu ve střední a východní Evropě.


Faber-CastellFaber-Castell

Německá rodinná firma Faber-Castell byla založena v roce 1761 a je nejstarším výrobcem psacích potřeb. Jejich tužky se staly prvními značkovými psacími nástroji. V roce 1851 vytvořila firma normu na délku, průměr a tvrdost tuhy obyčejné tužky. Dnes je společnost největším světovým výrobcem dřevěných psacích potřeb. Výrobky této značky jsou proslulé výbornou kvalitou dosahovanou použitím nejlepších přírodních materiálů.


PilotPilot

Na českém trhu figuruje japonská značka PILOT od roku 1995. Na základě rozsáhlých odborných znalostí a moderních výzkumů dnes vyrábí plnicí pera, kuličková pera, popisovače, rollery a řadu dalších psacích potřeb.

 


 

Vybírat můžete z těchto hlavních kategorií

Výběr vám usnadní i naše filtry, díky kterým si v jednotlivých kategoriích během pár kliků najdete přesně to, co potřebujete. Nabídku neustále doplňujeme a rozšiřujeme o zajímavé novinky.