Hlavní navigace
Úvod

Activa - představení společnosti

 

ActivaSpolečnost ACTIVA je kapitálově nejsilnější českou společností v oboru kancelářských potřeb na našem trhu, na kterém působí již od roku 1992. Za své více než třicetileté působení si vybudovala pozici tuzemské jedničky v koncových dodávkách kancelářských potřeb všem typům subjektů včetně mezinárodních firem a státní správy.

V současné době obchoduje s více než 14 800 právními subjekty na území celé České republiky, kterým dodává na 48 tisíc dodacích míst na 9 676 položek kancelářského zboží včetně občerstvení a úklidových prostředků standardně následující pracovní den s roznosem po kancelářích.

Dalších cca 12 000 položek pak smluvně zajišťuje v rámci úplného servisu svým dlouhodobým zákazníkům.

Obrat v roce 2023 byl 1,749 mld. Kč.

Společnost ACTIVA:

  • patří dlouhodobě ke společnostem preferujícím elektronickou komunikaci se svými zákazníky a v posledních letech je vedoucí firmou v oboru také díky využití nejnovějších technologií.
  • má logisticky propojenou síť regionálních poboček v Praze, Ostravě, Brně, Plzni, Liberci, Hradci Králové, Olomouci, Českých Budějovicích a v Ústí nad Labem. Centrála společnosti se nachází v Praze - Letňanech, kde je z centrálního skladu o rozloze 20 500 metrů čtverečních okamžitě expedováno požadované zboží zákazníkům.
  • na Slovensku působí společnost od roku 2000 pod názvem Activa Slovakia s.r.o.

 


 

ACTIVA, to nejsou jen kancelářské potřeby. Jsme:

  • přímým dovozcem a distributorem světových značek jako jsou např. Parker, Waterman, Lamy, Moleskine, Maped, Faber-Castell, Schneider, Walker, Pigna, Sharpie nebo Elmer´s
  • prodejcem luxusních psacích potřeb, zápisníků, diářů a doplňků značek Parker, Waterman, Faber-Castell, Lamy, Montblanc, Moleskine a Filofax, které prodáváme prostřednictvím vlastní sítě kamenných prodejen Bibelot a prostřednictvím e-shopu Bibelot.cz
  • od roku 2010 provozovatelem e-shopu Activáček.cz , který je zaměřený na prodej školních a výtvarných potřeb jak světových značek, které jsou v naší distribuci, tak i předních domácích značek
  • od roku 2011 prodejcem designového nábytku, svítidel, koberců a doplňků orientovaných na potřeby náročného zákazníka pod značkou STOCKIST

 


 

ACTIVA, to jsou také aktivní sportovci a fandové

  • naše 2 fotbalové týmy se pravidelně účastní mezinárodní soutěže firemních týmů v sálové kopané – série Golden Tour. Více o fotbalistech v Activě.
  • cyklisti jsou v Activě vítáni. Za podpory vedení jsme od jara do podzimu uspořádali už opakovaně výzvu Do práce na kole. Více o cyklistech v Activě.