Hlavní navigace
Úvod

O společnosti

 

ActivaSpolečnost ACTIVA je kapitálově nejsilnější českou společností v oboru kancelářských potřeb na našem trhu, na kterém působí již od roku 1992. Za své více jak dvacetileté působení si vybudovala pozici tuzemské jedničky v koncových dodávkách kancelářských potřeb všem typům subjektů včetně mezinárodních firem a státní správy.

V současné době obchoduje s více než 15 480 právními subjekty na území celé České republiky, kterým dodává na 47 tisíc dodacích míst na 9 300 položek kancelářského zboží včetně občerstvení a úklidových prostředků standardně následující pracovní den s roznosem po kancelářích.

Dalších cca 12 000 položek pak smluvně zajišťuje v rámci úplného servisu svým dlouhodobým zákazníkům.

Obrat v roce 2018 byl 1,690 mld. Kč.

Společnost ACTIVA:

  • patří dlouhodobě ke společnostem preferujícím elektronickou komunikaci se svými zákazníky a v posledních letech je vedoucí firmou v oboru také díky využití nejnovějších technologií.
  • má logisticky propojenou síť regionálních poboček v Praze, Ostravě, Brně, Plzni, Liberci, Hradci Králové, Olomouci, Českých Budějovicích a v Ústí nad Labem. Centrála společnosti se nachází v Praze - Letňanech, kde je z centrálního skladu o rozloze 20 500 metrů čtverečních okamžitě expedováno požadované zboží zákazníkům.
  • na Slovensku působí od roku 2000 pod názvem ACTIVA Slovakia s.r.o. V roce 2005 se stala pro trh v ČR a na Slovensku partnerem společnosti Corporate Express, světové jedničky v oboru. Tato spolupráce pokračuje i nadále po fúzi této společnosti se společností Staples.
  • je členem Hospodářské komory hlavního města Prahy a partnerem sdružení Czech Top 100.

 


 

ACTIVA, to nejsou jen kancelářské potřeby. Jsme:

  • přímým dovozcem a distributorem psacích potřeb prestižních značek Parker, Waterman a Lamy, které dodáváme jak do specializovaných prodejen, tak i prodáváme prostřednictvím vlastní sítě kamenných prodejen BIBELOT a prostřednictvím e-shopu Bibelot.cz
  • Od roku 2010 provozovatelem e-shopu pro koncové zákazníky Activáček.cz , který je zaměřen na prodej školních a výtvarných potřeb předních evropských a světových značek jako je např. Maped, Stabilo, Walker, Faber-Castell aj.
  • Od roku 2011 prodejcem designového nábytku, svítidel, koberců a doplňků orientovaných na potřeby náročného zákazníka pod značkou STOCKIST

 

V roce 2017 oslavila společnost ACTIVA 25 let působení na trhu kancelářských potřeb.