Hlavní navigace
Úvod

Členství, certifikáty

 

Staples

Certifikáty ISO

Společnost ACTIVA byla úspěšně certifikována podle mezinárodních norem ISO 9001:2008 Systém řízení jakosti, ISO 14001:2004 Enviromentální management a ISO 27001:2005 Systém informační bezpečnosti.

Certifikaci provedla nezávislá auditorská společnost United Registrar of Systems Czech s.r.o., která tak potvrdila, že ACTIVA úspěšně naplňuje své úsilí o poskytování kvalitních služeb.

Plné verze certifikátů si můžete stáhnout na www.activa.cz v sekci ISO certifikáty

 


 

Staples

Partnerství ACTIVA + Staples/Corporate Express

Společnost Staples je největší světový dodavatel kancelářského materiálu a zboží firemní potřeby, která v červenci 2008 fúzovala s další významnou mezinárodní společností Corporate Express. Vzhledem k tomu, že nadnárodní společnosti kladou při výběru dodavatelů strategických komodit velký důraz právě na to, aby získaly shodné podmínky v co možná největším počtu zemí, je pro Staples důležité zajistit svým zákazníkům i v těchto regionech poskytování stejných služeb, komodit, cen a dalších podmínek spolupráce.

Staples tak i nadále pokračuje ve spolupráci se společností ACTIVA, která byla zahájena v roce 2005, kdy společnost Corporate Express Europe B.V. podepsala s naší společností smlouvu o partnerské spolupráci v oblasti zásobování mezinárodních firem na území ČR a SR. ACTIVA představuje silného strategického partnera s podobnou obchodní a cenovou filozofií a v její prospěch hovoří i fakt, že je ve svém oboru lídrem v oblasti elektronické komunikace.