Zpět na navigaci

O společnosti

ActivaSpolečnost ACTIVA je kapitálově nejsilnější českou společností v oboru kancelářských potřeb na našem trhu, na kterém působí již od roku 1992. Za své více jak dvacetileté působení si vybudovala pozici tuzemské jedničky v koncových dodávkách kancelářských potřeb všem typům subjektů včetně mezinárodních firem a státní správy.

 

V současné době obchoduje s více než 15 200 právními subjekty na území celé České republiky, kterým dodává na 44 tisíc dodacích míst na 9 300 položek kancelářského zboží včetně občerstvení a úklidových prostředků standardně následující pracovní den s roznosem po kancelářích.

 

Dalších cca 12 000 položek pak smluvně zajišťuje v rámci úplného servisu svým dlouhodobým zákazníkům.

 

Obrat v roce 2017 byl 1,723 mld. Kč.

 

Společnost ACTIVA patří dlouhodobě ke společnostem preferujícím elektronickou komunikaci se svými zákazníky a v posledních letech je vedoucí firmou v oboru také díky využití nejnovějších technologií.

 

Má logisticky propojenou síť regionálních poboček v Praze, Ostravě, Brně, Plzni, Liberci, Hradci Králové, Olomouci, Českých Budějovicích a v Ústí nad Labem. Centrála společnosti se nachází v Praze - Letňanech, kde je z centrálního skladu o rozloze 20 500 metrů čtverečních okamžitě expedováno požadované zboží zákazníkům.

 

Na Slovensku působí od roku 2000 pod názvem ACTIVA Slovakia s.r.o. V roce 2005 se stala pro trh v ČR a na Slovensku partnerem společnosti Corporate Express, světové jedničky v oboru. Tato spolupráce pokračuje i nadále po fúzi této společnosti se společností Staples.

 

Společnost ACTIVA je členem Hospodářské komory hlavního města Prahy a partnerem sdružení Czech Top 100.

 

Společnost ACTIVA je přímým dovozcem a distributorem psacích potřeb prestižních značek Parker, Waterman a Lamy, které dodává jak do specializovaných prodejen, tak i prodává prostřednictvím vlastní sítě kamenných prodejen BIBELOT a prostřednictvím eshopu Bibelot.cz

 

Od roku 2010 provozuje společnost ACTIVA e-shop pro koncové zákazníky Activáček.cz , který je zaměřen na prodej školních a výtvarných potřeb předních evropských a světových značek jako je např. Maped, Stabilo, Walker, Faber-Castell aj.

 

V roce 2011 zahájila společnost ACTIVA pod značkou STOCKIST zcela nový koncept prodeje designového nábytku, svítidel, koberců a doplňků orientovaný na potřeby náročného zákazníka.

 

V roce 2017 oslavila společnost ACTIVA 25 let působení na trhu kancelářských potřeb.

 

 

Uložit

Uložit

Uložit