Zpět na navigaci

Registrace nového zákazníka

Proč registraci vyžadujeme?

Eshop Activa je určen pouze pro firemní nákupy. Nakupovat v něm mohou právnické nebo fyzické osoby, které mají přidělené IČ.
Proces registrace dokončíme v pracovní době obvykle v řádu několika desítek minut, maximálně však do 2 hodin. O jeho průběhu a dokončení budete informováni na email, který vyplníte v registraci.

Nemáte IČ nebo chcete nakupovat naše zboží jako soukromá osoba?  Nakoupit ho můžete v našem eshopu www.PotrebyProKancelar.cz

Vytvořte si přihlašovací údaje k účtu

E-mail bude sloužit zároveň jako Vaše přihlašovací jméno do systému.

Heslo je druhé přihlašovací kritérium do systému. Můžete si jej zvolit dle svých představ, např. svoje jméno nebo název firmy apod.

Systém rozlišuje velká a malá písmena, diakritiku, speciální znaky atd. Uživatelské jméno je nutné zadávat při každém přihlášení do systému v přesném tvaru jako při registraci.

V případě zapomenutí hesla kontaktujte společnost ACTIVA.

Heslo pro kontrolu zadávejte stejné jako "HESLO". Je důležité pro ověření správného zadání hesla.

Údaje nutné pro vytvoření a doručení objednávky
Telefonní číslo zadávejte bez mezer a ve formátu +420605123456
Nemáte IČ, ale líbí se vám naše zboží? Nakoupit ho můžete v našem eshopu www.PotrebyProKancelar.cz
Fakturační údaje

Fakturační adresa je shodná s adresou uvedenou na Výpisu z obchodního rejstříku, Živnostenském listě či jiném registračním dokladu.

DIČ má každý podnikatel (i neplátce DPH). Toto číslo mu přidělil finanční úřad při založení firmy a vypadá následovně: obsahuje kód CZ a kmenovou část. Kmenová část je u fyzické osoby rodné číslo, u právnické osoby identifikační číslo osoby.

Doručovací adresa
Při změně adresy upravte také PSČ.

Na tuto adresu Vám bude doručován elektronický daňový doklad (faktury), kontaktní e-mail by měl být na osobu, která má ve vaší firmě na starosti fakturaci.

Pole označená "(povinné)" jsou povinná.