Zpět na navigaci

Bibelot - značkové psací potřeby

BibelostPsací potřeby prestižních značek Parker, Waterman, Lamy a Rotring

 

Nadčasová elegance, vytříbený styl i moderní povrchová úprava spolu s mistrovským zpracováním a využitím ergonomických znalostí – to je jedinečné spojení, které nabízí psací potřeby značek Parker, Waterman i Lamy.

 

Inspirujte se světem značkových psacích potřeb a vyberte si ze široké nabídky ten správný model, který bude nejlépe vystihovat váš životní styl i vaši osobnost nebo bude nejlépe vyhovovat jako dárek pro někoho blízkého či obchodního partnera.

 

BIBELOT SLOVANSKÝ DŮM

Na Příkopě 859/22

Praha 1

Tel: 286 017 571

Pondělí - Neděle: 10:00-20:00

Mapy.cz

 

BIBELOT SMÍCHOV

KOC Nový Smíchov, Plzeňská 8

Praha 5

Tel: 286 017 572

Pondělí - Neděle: 9:00 - 21:00

Mapy.cz

 

BIBELOT CHODOV

Centrum Chodov, Roztylská 2321/19

Praha 4

Tel: 286 017 570

Pondělí - Neděle: 9:00 - 21:00

Mapy.cz

 

BIBELOT ARKÁDY

Arkády Pankrác, Na Pankráci 86

Praha 4

Tel: 286 017 569

Pondělí - Neděle: 9:00 - 21:00

Mapy.cz

 

Marketingové oddělení

Mgr. Karolína Hamzová

Tel: 286 007 290

marketing.maloobchod@activa.cz

 

 

Z nabídky značkových psacích potřeb si můžete vybrat i on-line.

Pokud chcete nakoupit luxusní psací potřeby pro osobní použití, můžete využít eshop Bibelot.cz

 

Bibelot 1 Bibelot 2 Bibelot 3

 

Prodávané značky

 

ParkerPARKER

Značka PARKER má dlouhou a bohatou historii začínající již v roce 1889, kdy si zakladatel společnosti George Safford Parker nechal patentovat první plnicí pero. Od samého počátku proslula pera PARKER vysokou spolehlivostí a byla používána mnoha známými a významnými osobnostmi. Špičková kvalita, atraktivní design a široká nabídka modelů pro nejrůznější cílové skupiny jsou důvodem, proč je PARKER nejvyhledávanější značkou prestižních psacích potřeb na světě.

 

Facebook Parker - psací potřeby Parker - psací potřeby (novinky, akce, tipy)

 

 

WatermanWATERMAN

Pera WATERMAN v sobě spojují neopakovatelný francouzský design s dlouholetou tradicí značky. Stávají se důležitým doplňkem odrážejícím životní styl a osobnost jejich vlastníka. Firma WATERMAN je proslulá výrobou per s krásným lakovaným povrchem a ve svém oboru patří mezi vedoucí značky na světě. Zakladatel firmy, Lewis Edson Waterman, je považován za vynálezce prvního spolehlivého plnicího pera, které vyvinul v roce 1883. Značka WATERMAN je synonymem luxusních psacích potřeb s vynikajícími technickými parametry a výjimečným designem.

 

LamyLAMY

Společnost LAMY byla založena Josefem Lamym v roce 1930 v německém Heidelbergu. LAMY se řadí k předním výrobcům psacích potřeb v Německu a patří k největším světovým dodavatelům psacích potřeb. Pera LAMY jsou po celém světě známa osobitým moderním designem a špičkovou kvalitou. Značka LAMY dosud obdržela více mezinárodních cen za design než kterákoliv jiná značka psacích potřeb. Sortiment zahrnuje vysoce kvalitní psací potřeby ve všech cenových kategoriích, všechny typy psacích systémů včetně multifunkčních per a příslušenství pro širokou škálu modelů pro různé cílové skupiny: od plnicích per pro školáky po technické mechanické tužky pro designéry.

 


 

Společnost ACTIVA je přímým dovozcem a distributorem pro Českou a Slovenskou republiku psacích potřeb prestižních značek Parker, Waterman, Lamy a Rotring. V naší nabídce najdete kompletní sortiment těchto značek včetně náplní v různých cenových úrovních. Většinu modelů jsme schopni dodat přímo z našeho skladu i ve větších objemech.

 

 

Uložit

Uložit