Hlavní navigace
Úvod

Esselte - správná volba

Esselte - správná volba

 

Připojte se ke kampani Esselte a získejte dárek

Díky častému prolínání pracovního a soukromého života, ať se snažíme je oddělit sebelépe, je efektivní organizace stále stejně potřebná. S řešeními pro ukládání, archivaci a organizaci od společnosti Esselte můžete vytvořit profesionální a stylové pracovní prostředí doma i v kanceláři, ve kterém se budete vždy cítit dobře. Pokud máte rádi pořádek a rádi nacházíte věci tam, kde je jejich místo, pak se připojte ke kampani Esselte!
Akce trvá od 1. 1. 2024 do 31. 3. 2024

 

1

Nakupte vybrané produkty Esselte

Vybrané soutěžní produkty jsou označené piktogramem AKCE
Nabídka soutěžních produktů Esselte >>

 

2

Nahrajte doklad o nákupu

Svůj nákup zaregistrujte na www.esselte.com

 

3

Vyberte si dárek!

Získejte klávesnici Kensington za 30 nakoupených produktů Esselte, nebo čističku vzduchu Leitz TruSens za 100 nakoupených produktů Esselte

 

Jak na to? Je to jednoduché!

Za nákup 100 Esselte produktů zařazených do kampaně (např. pořadačů No. 1 POWER nebo Esselte desek či euroobalů) získáte čističku vzduchu Leitz TruSens Z-2000. Za nákup 30 Esselte produktů zařazených do kampaně (např. pořadačů No. 1 POWER nebo Esselte desek či euroobalů) získáte kabelovou klávesnici Kensington.

 

 

Soutěžní dárky:

 

Čistička vzduchu Leitz TruSens

Čistička vzduchu Leitz TruSens™ Z-2000

Čistička vzduchu Leitz TruSens Z-2000 díky externímu senzoru SensorPod průběžně monitoruje kvalitu vzduchu v místnosti a optimalizuje výkon čističky. 360stupňový filtr zachycuje znečišťující látky, plyny i pachy ze všech směrů, UV světlo ničí mikroorganismy a bakterie, které se mohou zachytit ve filtru.

 

klávesnice Kensington ValuKeyboard

klávesnice Kensington ValuKeyboard

Kabelová klávesnice Kensington ValuKeyboard je vybavena utěsněnou membránou sloužící jako ochrana před rozlitou kávou, vodou nebo jinými tekutinami. Nabízí klávesy s hmatovou odezvou pro maximální pohodlí, stejně jako spolehlivý Plug & Play provoz s USB připojením