Hlavní navigace
Úvod

Ergonomická řešení pro kancelář a domácnost

Cítit se dobře s výrobky řady Leitz Cosy

Dobrý ergonomický design je více než jen funkčnost ohleduplná k fyziologickým potřebám lidského těla. Ergonomický design umožňuje optimální spojení mezi pracovním úkolem a vámi – umožňuje dokonalé flow a díky tomu je s našimi ergonomickými výrobky radost pracovat. Vyberte si a kupte ergo pomůcky do kanceláře od značek Leitz nebo Kensington podle svých potřeb a jako odměnu si vyberte jeden ze tří dárků.

 

Získejte dárek k nákupu ergonomických produktů

Akce platí od 1.4. do 31. 9. 2024.

 

NAKUPTE

ergonomické produkty

REGISTRUJTE SE

a nahrajte svůj nákup na leitz.com

ZÍSKEJTE

krásné dárky za nákupy produktů

 

Textilní box Leitz Fabric
Nakupte za 1 033 Kč bez DPH (1 250 Kč vč. DPH) a získáte textilní box Leitz Fabric

Minimalistický design a decentní matně šedé sametové provedení Látková taška Leitz Hot Desking oceníte v kanceláři, doma i kdekoli jinde. Taška má tři oddělené přihrádky, do kterých můžete uložit a přenášet vše, co celý den potřebujete, ať je váš pracovní stůl kdekoli. Do této moderní a praktické tašky se vejde notebook, klávesnice, myš, nabíjecí kabely, headset, zápisník, papíry na poznámky i láhev s vodou. Vyrobeno z měkkého materiálu, který je vyztužen recyklovanou lepenkou pro větší pevnost a odolnost.

 

Dárek vertikální myš Pro Fit
Nakupte za 2 066 Kč bez DPH (2 500 Kč vč. DPH) a získáte aroma difuzér ETA Aria

Aroma difuzér ETA Aria důmyslně kombinuje účinky aromaterapie a zvlhčování vzduchu. Pomocí ultrazvukové technologie vytváří vonnou páru, která místnost příjemně provoní a zároveň vzduch efektivně zvlhčí. Tím kromě okamžitého zvýšení komfortu pomáhá také s uvolněním ucpaných dýchacích cest a přináší úlevu při projevech alergie, astmatu, bronchitidy, nachlazení a dalších onemocnění dýchacího ústrojí.

 

Dárek míč na sezení Leitz Ergo Cosy
Nakupte za 4 132 Kč bez DPH (5000 Kč vč. DPH) a získáte bluetooth sluchátka Kensington

Bluetooth sluchátka Kensington H3000 přinášejí pohlcující a soustředěný zážitek, bezdrátovou svobodu pohybu a vynikající zvukovou technologii. Náušníky z paměťové pěny napuštěné chladivým gelem s tkaninou přenášející teplo poskytují celodenní pohodlí, technologie potlačení okolního hluku poháněná umělou inteligencí potlačuje rušivé zvuky z okolí, indikátory LED potvrzují stav a omezují vyrušování, ovládání hudby s technologií detekce hovorů zjednodušuje přechody a funkce odezvy zajišťuje lepší zapojení do hovoru.

 

Prohlídka ergonomických produktů >>