Hlavní navigace
Úvod

Activně dětem

Activně dětem

 

Projekt společnosti ACTIVA, dodavatele kancelářských potřeb, na podporu dětských domovů a zařízení pomáhajících zdravotně či sociálně znevýhodněným dětem.

Princip:

Od roku 2006 podporuje společnost ACTIVA vybrané dětské domovy a další regionální organizace pomáhající dětem. Z každé objednávky, kterou přijme prostřednictvím elektronického obchodu na obchod.activa.cz, věnuje na projekt ACTIVNĚ dětem 3 Kč. Získaná částka je podle stanoveného klíče rozdělována mezi jednotlivá regionální zařízení, kterým společnost ACTIVA následně na to poskytuje průběžně během roku věcný dar ve formě jimi vybraného zboží ze sortimentu ACTIVA (obchod.activa.cz).

 

V roce 2018 jsme věnovali v rámci tohoto projektu kancelářské a školní potřeby v hodnotě 990 637 Kč, od začátku projektu k 31. 12. 2018 pak v hodnotě 10 660 914 Kč.

 

Zásady:

  1. ACTIVA věnuje z každé objednávky zadané prostřednictvím jejího elektronického obchodu (obchod.activa.cz) 3 Kč na podporu vybraných zařízení pomáhajících dětem.
  2. Do projektu ACTIVNĚ dětem se tak automaticky zapojí každý zákazník společnosti ACTIVA , který objedná prostřednictvím elektronického obchodu obchod.activa.cz.
  3. Každá pobočka společnosti ACTIVA si zvolila konkrétní zařízení, které bude prostřednictvím tohoto projektu podporovat. Aktuálně jsou do tohoto projektu zařazeny následující subjekty:
  4. Finanční prostředky jsou mezi jednotlivá zařízení rozdělovány poměrně na základě počtu objednávek zadaných zákazníky jednotlivých poboček. Prostředky získané díky objednávkám zákazníků spadajících pod centrálu Praha jsou rovnoměrně rozděleny mezi jednotlivá zařízení.
  5. Celková částka věnovaná na projekt ACTIVNĚ dětem je vyčíslována průběžně během kalendářního roku. Následně jsou výše uvedeným zařízením poskytovány věcné dary ve formě libovolného zboží ze sortimentu ACTIVA nebo ACTIVÁČEK, podle jejich vlastního výběru.
  6. Tento projekt probíhá do odvolání. O jeho případných změnách či ukončení rozhodne ACTIVA a zveřejní tuto informaci na svých internetových stránkách.