Back to navigation

New user registration

Proč registraci vyžadujeme?

Eshop Activa je určen pouze pro firemní nákupy. Nakupovat v něm mohou právnické nebo fyzické osoby, které mají přidělené IČ.
Proces registrace dokončíme v pracovní době obvykle v řádu několika desítek minut, maximálně však do 2 hodin. O jeho průběhu a dokončení budete informováni na email, který vyplníte v registraci.

Nemáte IČ nebo chcete nakupovat naše zboží jako soukromá osoba?  Nakoupit ho můžete v našem eshopu www.PotrebyProKancelar.cz

Vytvořte si přihlašovací údaje k účtu

E-mail bude sloužit zároveň jako Vaše přihlašovací jméno do systému.

Password is the second sign in criteria. You can choose your own password for example your name, company name etc.

System distinguishes capital and small letters, diacritics, special marks etc. Username has to be entered with every sign in to the system in the exact form as you entered it during the registration.

In case you have forgoten your password contact ACTIVA.

Please enter the verifying password in the same form as "PASSWORD". It is necessary for verifying the correctness of the password.

Údaje nutné pro vytvoření a doručení objednávky
Enter a phone number without spaces and in the format+420605123456
Nemáte IČ, ale líbí se vám naše zboží? Nakoupit ho můžete v našem eshopu www.PotrebyProKancelar.cz
Billing information

Invoicing adress is identical with adress stated in commercial record, tradesman sheet or in other registration document.

DIČ má každý podnikatel (i neplátce DPH). Toto číslo mu přidělil finanční úřad při založení firmy a vypadá následovně: obsahuje kód CZ a kmenovou část. Kmenová část je u fyzické osoby rodné číslo, u právnické osoby identifikační číslo osoby.

Doručovací adresa
Při změně adresy upravte také PSČ.

Na tuto adresu Vám bude doručován elektronický daňový doklad (faktury), kontaktní e-mail by měl být na osobu, která má ve vaší firmě na starosti fakturaci.

Fields marked "(required) " are required.